Φιλικα με την ενωση Ποταμουδιων Καβαλασ
![](/downloads/images/000445.jpg)
Με αφορμή τον αγώνα παιδικού μεταξύ των δυο ομάδων, έγιναν και δυο φιλικά παιχνίδια Ακαδημιών
Οι φίλοι από την Καβάλα, μας επισκέφθηκαν το Σάββατο 18/2/2017 με δυο τμήματα Ακαδημιών τους και έγιναν δυο ανταγωνιστικά φιλικά μεταξύ των δυο ομάδων. Έτσι στις 12:30 έπαιξαν οι γεννημένοι 2004 και κατόπιν οι 2005-06.
Οι φιλοξενούμενοι έμειναν εντυπωσιασμένοι από τις προπονητικές εγκαταστάσεις μας και γονείς και παιδιά ευχαριστήθηκαν τα παιχνίδια που έγιναν σε πολύ όμορφο κλίμα.